gorzów stłuczka

i

Autor: kb

Gorzów: Na drogach spokojnie, ciśnienie znowu niskie

2022-02-02 8:05

Zarówno wczoraj (01.02) na drogach w Gorzowie i okolicach obyło się bez większych zdarzeń drogowych. Może poza stłuczką na skrzyżowaniu Czereśniowej z Piłsudskiego, ale to ledwie kolizja.

Pierwsza połowa tygodnia na drogach minęła stosunkowo spokojnie. Dzisiaj (02.02) rano nie docierały do mnie żadne informacje o większych incydentach. Wczoraj w Gorzowie doszło do stłuczki dwóch osobówek na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z Czereśniową. Wszyscy wyszli bez szwanku, ruch też zablokowany nie był.

To co bardziej wpływa na ruch w Gorzowie, to brak uczniów, które by w nim uczestniczyły. W wyniku tego nie będzie w najbliższym czasie kursów oznaczonych literką S, czyli tych przeznaczonych głównie dla młodzieży w dniach nauki szkolnej. Co oznacza, że chociażby zastępczy T2 nie wyjeżdża o 7:15 wyjeżdżał z pętli Piaski. 

Wolę wspomnieć, może niektórzy akurat korzystają z tego połączenia. Zawieszona została także linia 128 i pojedyncze kursy 102, 124 i 123. Więcej info na stronie przewoźnika i profilu facebookowym.

JAK ugotować HIT? Do It To It [HISTORIA] | ESKA XD - Ale to już było! #41

Wciąż sporo remontów drogowych w Gorzowie czeka na ukończenie. Utrudnienia chociażby na Sikorskiego, Mieszka I, Długosza, czy Żwirowej i Owocowej i przy przedłużeniu Spichrzowej. Jeśli jednak na to by spojrzeć pozytywnie, to wszystkie te inwestycje mają zakończyć się jeszcze do połowy 2022 roku.

Od wczoraj spore cięcia w rozkładzie jazdy, bo spore i podwyżki cen za wszystko, a MZK nie chciał kosztów przerzucać na pasażerów. Co się zmienia? Poza rozkładem jazdy, wyłączony będzie tzw. ciepły guzik. O tym jak teraz będą jeździć autobusy i tramwaje więcej w artykule:

Nie napiszę, że słońca dzisiaj w ogóle nie zobaczymy, bo zwyczajnie byłoby to nieprawdą. Na przejaśnienia liczyć można właśnie od rana i po 14. Reszta środy raczej pod znakiem chmur, z których raz na jakiś czas może kropić.

W ciągu dnia stabilne 4 stopnie na gorzowskich termometrach. Po zachodzie słońca będzie kreska-dwie powyżej zera, w nocy możliwy nawet przymrozek. Od rana ciśnienie niziutkie, nawet poniżej 1000 hektopaskali, niektórzy gorzowianie mogą narzekać na senność i bóle głowy.

Na szczęście tendencje są wzrostowe i dzień skończymy z 1016 hektopaskalami na barometrze. Poza tym na razie świetna jakość powietrza. Nie bez wpływu pozostaje silniejszy wieczorem i w nocy wiatr, który zanieczyszczenia przewiał. Jest też dosyć ciepło jak na tę porę roku.

QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?

Pytanie 1 z 13
Zanim na zabój zakochał się pięknej prawniczce, był znany z romansów. George Clooney swego czasu tworzył parę między innymi z:
QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?
Źródło: Gorzów: Na drogach spokojnie, ciśnienie znowu niskie