Związek Celowy Gmin MG6 nie planuje podwyższenia stawki za odpady

i

Autor: mz

Gorzów: Na razie śmieci wywiozą na starych warunkach

2022-02-24 9:00

MG-6 skorzystało z furtki prawnej i przedłużyło o trzy miesiące umowy z dotychczasowymi wykonawcami. Nie zmienia się ani stawka, czyli 32 złote od osoby, ani daty odbiorów odpadów, które dostępne są na stronie Związku Celowego Gmin.

Czas trwania kontraktów musiał ulec zmianie, bo jeszcze nie udało się rozstrzygnąć ostatniego przetargu. Mówi Katarzyna Szczepańska, prezes MG-6:

NAJCZĘŚCIEJ złomowane auta w POLSCE | ESKA XD - Prosto z salonu #42

Osoby, które zajmują się prawem zamówień publicznych, wiedzą, że do wyłonienia wykonawcy w przetargu jest jeszcze daleko. Teraz badamy oferty, które do nas spłynęły. Potem będziemy wzywać wszystkich, którzy te oferty złożyli o uzupełnienie dokumentów, które są wymagane przepisami.

Przypomnijmy, otwarcie ofert z ostatniego przetargu nastąpiło 14 stycznia. Wysłały je 4 firmy. W dwóch z trzech stref, na które podzielony został rejon pojawiły się propozycje poniżej założonego budżetu.

Prezes związku celowego jest dobrej myśli - jeżeli nic nie pokrzyżuje szyków, powinno się udać zachować dotychczasową stawkę za wywóz odpadów.

Gorąca 20 - jak dobrze znasz hity z notowania?

Pytanie 1 z 10
Dokończ hit Maty: Jak Scooby i Kudłaty wpadłaś w tarapaty
Źródło: Gorzów: Na razie śmieci wywiozą na starych warunkach