gorzów wyższe mandaty

i

Autor: Materiały Lubuskiej Policji

Gorzów: Noga z gazu! Obowiązują już wyższe mandaty

2022-01-04 10:00

Mandaty już wyższe, kierowcy noga z gazu. W Gorzowie ukarano cztery osoby. To pierwsza tak duża zmiana od ponad dwudziestu lat.

Aż 8 tysięcy złotych zapłacimy, jeżeli nie wskażemy, kto siedział za kierownicą naszego auta w momencie popełnienia wykroczenia. Prowadzenie auta po alkoholu, bądź przekroczenie prędkości o 70 km/h- to 2500 złotych mniej w portfelu. - Celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach - mówi Marcin Maludy z lubuskiej policji:

Wszyscy znają ten HIT [What You Say] Kto był pierwszy? | ESKA XD - Ale to już było! #39

Jeżeli ktoś ściągnie nogę z gazu i będzie jechał z mniejszą prędkością, to przecież jest automatyczne, że nawet jeżeli dojdzie do jakiegoś zdarzenia drogowego, to będzie ono mniej tragiczne w skutkach. Tu nie trzeba jakiejś wyobraźni, czy opinii biegłego z zakresu przyczyn wypadków samochodowych.

W Gorzowie w niedzielę (02.01) dwóch kierowców dostało po 2 tysiące złotych i dwóch po 1500. Wszyscy stracili prawa jazdy na trzy miesiące. Przypomnijmy- wysokość mandatów dla recydywistów wzrosła dwukrotnie. Wyższa jest też maksymalna kwota grzywny, którą sąd może nałożyć - to aż 30 tysięcy złotych.

QUIZ. Sławne WPADKI polskich gwiazd! To przeszło do historii telewizji. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 9
Komu podczas rozdania Wiktorów bluzka zsunęła się z biustu, odsłaniając plastry, które miały ją utrzymać na miejscu?
Źródło: Gorzów: Noga z gazu! Obowiązują już wyższe mandaty