Gorzów: O budżecie obywatelskim przy Spichelrzu

2021-09-09 13:13 sg
Gorzów: spichlerz
Autor: SG O budżecie obywatelskim porozmawiacie przy Spichlerzu.

Mobilny punkt wsparcia dziś stanie przy Spichlerzu. Możecie tam zagłosować, porozmawiać o zadaniach, które są zgłoszone do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Punkty stoją codziennie w innych miejscach Gorzowa, zawsze między godziną 14, a 17.

Macie kłopoty z oddaniem głosu na gorzowski budżet obywatelski? Chcecie się dowiedzieć szczegółów - to wpadnijcie do mobilnego punktu wsparcia. Dziś (09.09) stanie on przy muzeum Spichlerz. Jak zawsze od godz. 14 do 17 czekać na was będą urzędnicy. Punkt jest dobrze oznaczony, więc nie powinniście go przegapić. Mogą tam zagłosować osoby, które nie mają dostępu do internetu.

Punkt to też takie miejsce gdzie są zaprezentowane wszystkie projekty. Można o nich porozmawiać, dopytać urzędników, którzy ten punkt obsługują. Zatem nie tylko głosowanie, ale można tez porozmawiać o projektach, czy o zasadach dotyczących budżetu obywatelskiego - mówi Anna Bonus Mackiewicz​, z gorzowskiego magistratu.

Gorzów: budżet obywatelski
Autor: SG Trwa głosowanie na Budżet Obywatelski 2022.

W piątek (10.09) mobilny punkt stanie przy ul. Wróblewskiego przy Stokrotce. Urzędników spotkacie nawet w niedzielę (12.09) na Starym Rynku. Głosować najłatwiej przez internet- wtedy trzeba wejść na stronę gorzow.konsultacjejst.pl. Szczegóły znajdziecie na Facebooku Przystań na konsultacje.

Czy potrafisz dbać o środowisko?

Pytanie 1 z 11
Jaki kolor mają pojemniki na papier?
Źródło: Gorzów: O budżecie obywatelskim przy Spichelrzu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany