Gorzów: Piątkowy poranek bez sensacji na drogach

2021-09-24 7:24 K.Bar

Bez większych incydentów w piątkowy poranek na gorzowskich drogach. Oby tak zostało. Ruch w tym momencie się wzmaga, ruszacie do szkół i pracy. Na szczęście warunki na drogach znośne od rana. Szerokości!

Od poniedziałku mamy utrudnienia na Kasprzaka na wysokości węzła S3 Gorzów Południe. Trwają prace nad wymianą nawierzchni trochę potrwają, bo nawet do końca listopada. Co więcej najprawdopodobniej uda się rozstrzygnąć przetarg na remont nawierzchni na Trasie Nadwarciańskiej, który miałby się zacząć już od października. W tamtym okolicach Gorzowa będzie trudno przejechać. Ostrzegam, jeżeli objeżdżacie przez Koniawską, nie będziecie jednak jedynymi, wielu kierowców wpada na ten pomysł i w godzinach szczytowych robią się tam zatory. Pamiętajcie także o pracach na Żwirowej między Kobaltową a Zagłoby, tam także wahadłówka, ale kontrolowana przez sygnalizację świetlną. Wciąż nieprzejezdne są m. in. Okólna, Słoneczna, czy też Długosza.

Pogoda nas nie rozpieszcza, ale w tym tygodniu rozpoczęła się jesień, więc tak już być musi. Poranek dosyć ciepły, dzięki stosunkowo niskiej wilgotności powietrza odczuwalna, to około 12 stopni, a w ciągu dnia dobije do 17-18. Dzisiaj obędzie się bez opadów, ale słońce też za bardzo nie będzie do nas wychodziło.

Quiz. Rasy psów. Rozpoznasz je po jednym zdjęciu?

Pytanie 1 z 10
Co to za rasa?
Quiz: Co to za rasa psa?
Źródło: Gorzów: Piątkowy poranek bez sensacji na drogach
Nasi Partnerzy polecają