Gorzów: Poranek

i

Autor: kb Dzisiaj w Gorzowie dużo słońca nie ujrzymy.

Gorzów: Słońca dzisiaj brak, na drogach spokój

2021-10-14 7:15

Na gorzowskich drogach o poranku spokój. Gorzej ostatnio popołudniami. Wczoraj chociażby poważna kolizja przy skrzyżowaniu 11 listopada z Olimpijską, gdzie zderzyły się dwa auta. Podobna sytuacja miała miejsce miesiąc temu.

Warto wspomnieć, że trochę się zmieniła organizacja ruchu na remontowanej ulicy Okólnej. Drogowcy postępują i z ronda Solidarności generalnie da się już tam wjechać i nawet dojechać do skrzyżowania z Bema. Prace przesunęły się teraz dalej. Inwestycja ma pochłonąć jakieś 550 tysięcy złotych.

W remoncie cały czas są też Słoneczna i Długosza. Za niedługo do tego zestawu dołączyć mogą Trasa Nadwarciańska, Olimpijska i Sikorskiego na wysokości ZUSu.

Zmiana w organizacji ruchu może za niedługo nastąpić na skrzyżowaniu Chrobrego i Wybickiego. Tam drogowcy wylali już warstwę ścieralną. Trzeba być czujnym, wszystko może zmienić się na dniach, ale będzie Was o tym na bieżąco informować. Wciąż nie pojeździcie za to przez Mieszka I.

Gorzów: Poranek

i

Autor: kb Już za niedługo zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Chrobrego z Wybickiego.

Pamiętajcie o remoncie fragmentu Żwirowej między Zagłoby a Bazaltową. Tylko jeden pas jest przejezdny. Jest tam sygnalizacja świetlna, która steruje ruchem wahadłowym. Zamknięty jest również fragment Teatralnej pomiędzy Ogrodową a Szpitalną. To w związku z pracami nad przedłużeniem ulicy Spichrzowej. Utrudniony przejazd także przez Kasprzaka. Ten remont można ominąć jadąc Koniawską.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Pogoda w Dzień Edukacji Narodowej nie zachwyca. Będzie siąpiło od rana i na wieczór. Teraz jest około 6 stopni, w ciągu dnia więcej niż 12 nie zobaczymy. Ciśnienie teraz praktycznie w normie, ale w ciągu dnia będzie spadać. Cały dzień ma być pochmurno.

QUIZ o USA. Co wiesz o Stanach Zjednoczonych?

Pytanie 1 z 15
Który stan USA jest największy?
Źródło: Gorzów: Słońca dzisiaj brak, na drogach spokój