Gorzów: Sparing Stali z Pogonią Szczecin już dziś

2021-08-27 13:16 sg
Szczypiorniści
Autor: Marcin Szarejko/stalgorzow.pl (fot. archiwum).

Gorzowscy szczypiorniści rozegrają sparing z drużyną ze Szczecina, która gra w Super Lidze. Mecz rozpoczyna się o godzinie 18 w hali przy Szarych Szeregów. Co ważne kibice mogą wejść za darmo.

Gratka dla miłośników piłki ręcznej. Dzisiaj (27.08) rozegrany zostanie sparing między Stalą Gorzów a Pogonią Szczecin. Rywale to zespół superligi, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej. Gorzowianie przygotowują się do startu rozgrywek I Ligi Centralnej. Z możliwości sprawdzenia się z silnym rywalem zadowolony jest trener stalowców, Oskar Serpina:

Jestem zaszczycony, że superligowiec chciał zagrać z nami. To pokazuje, że ten potencjał, który budujemy z roku na rok jest dostrzegany wśród tych najlepszych drużyn w Polsce, jaką jest bez wątpienia ze Szczecina - mówi trener Stali.

Mecz to rewanż za pojedynek w Szczecinie, który wygrali gospodarze 38 do 28. W ekipie Pogoni gra dobrze znany gorzowskim kibicom Arkadiusz Bosy. Pojedynek Stali z Pogonią Szczecin o 18, w hali SP nr 20 przy Szarych Szeregów. Wstęp wolny.

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?
Źródło: Gorzów: Sparing Stali z Pogonią Szczecin już dziś
Nasi Partnerzy polecają