gorzów dycha nowa 0

i

Autor: gorzowska nadwarciańska dycha/facebook.com W 9 edycji zapisało 355 zawodników.

Gorzowska Nadwarciańska Dycha

Gorzów: Sportowe emocje i atrakcje dla całych rodzin. Co się będzie działo?

2024-06-14 15:37

Gorzowski bulwar w niedzielę [16.06] zapełni się biegaczami i biegaczkami. Zapisało się 355 zawodników z całego kraju, ale także z Ukrainy, Białorusi czy Japonii. Kibice będą mogli ciekawie spędzić czas, bo przygotowano niespodzianki.

Na IX edycje Gorzowskiej Nadwarciańskiej Dychy zapisało się 355 zawodników z całego kraju, ale także z Ukrainy, Białorusi czy Japonii. Sporą liczbę stanowią gorzowscy miłośnicy biegania. Tradycyjnie Dycha odbędzie się na bulwarze zachodnim, gdzie pojawią się niespodzianki dla dzieci. Będzie się sporo działo. 

- Będą kolorowe dmuchańce, smaczne lody. Będzie się wystawiał AZS AJP ze swoimi osiągnęciami i medalami, będzie można porozmawiać z koszykarkami. Pojawią się także zawodnicy kajakarskiej Admiry. Planujemy tradycyjnie rozgrzewkę, którą poprowadzą Kornelia Lesiewicz i Magdalena Zelazny. Każdy będzie mógł się przyłączyć - mówi Tomasz Żelazek, wiceprezes GBS w Gorzowie, współorganizator.

gorzów dycha nowa 2

i

Autor: archiwum redakcji Dwie znane lekkoatletki poprowadzą rozgrzewkę.

Lekkoatletki będą rozgrzewać uczestników przed biegiem, a ten wystartuje o godz.9.30. Walka będzie się toczyć o nagrody finansowe, które otrzyma sześciu najlepszych biegaczy i sześć najlepszych biegaczek. Do godz.11 kierowcy muszą być czujni, bo most Staromiejski będzie zamknięty dla ruchu.

Robert Lewandowski wrócił do treningów

Quiz. Czy poznasz piłkarzy z kadry Kazimierza Górskiego?

Pytanie 1 z 13
Jak nazywa się ten piłkarz?
Źródło: Gorzów: Sportowe emocje i atrakcje dla całych rodzin. Co się będzie działo?