Gorzów: Stalowcy pojadą w niedzielę z błyskiem

2021-09-02 17:17 sg
gorzów stal vaculik1
Autor: materiały Stali Gorzów Vaculik wraca do składu na play offy.

Pierwszy mecz play off Stali z Motorem już w niedzielę. Gorzowianie pojadą w nim w najmocniejszym składzie. Wracający po kontuzjach Szymon Woźniak i Martin Vaculik czują się dobrze. Do czekającego ich starcia podchodzą z optymizmem.

To są play offy, zaczynamy rywalizację od początku - mówią zawodnicy Stali Gorzów. W niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza pierwszy mecz z Motorem Lublin. Znamy już skład. Trener Stanisław Chomski postawił na Woźniaka, Thomsena, Vaculika, Karczmarza, Zmarzlika i młodzieżowców: Nowackiego i Jasińskiego. Szymon Woźniak i Martin Vaculik wracają do składu po kontuzjach. Obaj są po pierwszych treningach.

Czuję się już całkiem nieźle. Chciałem pojeździć we wtorek, wtedy pogoda nie pozwoliła. Mam cały plan na treningi, ale też i rehabilitację i zabiegi, żeby ta moja kontuzjowana ręka była w niedzielę w jak najlepszej formie - mówi Szymon Woźniak zawodnik Stali Gorzów.

Moje Bermudy Stal Gorzów - eWinner Apator Toruń 50:40
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Pierwszy mecz play off z Motorem Lublin już w niedzielę na stadionie przy Śląskiej.

Wynik Stali w dużej mierze opiera się na czwórce seniorów. Żeby wygrać z Motorem potrzebny jest błysk liderów.

Fajnie by było, żeby liderzy błyskali, żeby było bardzo błyszcząco. Tego życzę sobie i wszystkim chłopakom z naszej drużyny. To są play offy, zaczynamy wszystko jakby od nowa. Drużyny, które w nich są, nie trafiły tu przez przypadek - mówi Martin Vaculik.

Mecz play off Stali Gorzów z Motorem Lublin już w niedzielę (5.09). Pierwszy start na "Jancarzu" o godzinie 16:30.

QUIZ: Wnętrza i elementy wyposażenia mieszkań w regionalnych gwarach

Pytanie 1 z 17
1. Co na Podlasiu nazywają "skowrodą"?
Źródło: Gorzów: Stalowcy pojadą w niedzielę z błyskiem
Nasi Partnerzy polecają