Gorzów: Ukradł paliwo, a później uciekał przed policją

2021-02-03 15:06 Przemek Mazurek
20-latek został zatrzymany po pościgu.
Autor: Lubuska policja 20-latek został zatrzymany po pościgu.

Ukradł paliwo w Renicach, a ujęty został w Gorzowie. 20-latka policja ścigała prawie 40 kilometrów. Mężczyzna zatankował w Zachodniopomorskiem, po czym odjechał w stronę Gorzowa. Do zdarzenia doszło we wtorek (2.02) około 1 w nocy.

Policjantów z Gorzowa o kradzieży paliwa poinformowali koledzy z Myśliborza. Kierowca lawety zatankował paliwo za około tysiąc złotych i odjechał. W stronę starej trójki wyruszyły patrole, które zauważyły poszukiwanego fiata ducato.

Kierowca nie chciał się zatrzymać do kontroli. Mundurowi ruszyli w pościg. Kierowca na ulicy Małyszyńskiej zatrzymał swój pojazd. Z fiata wybiegły dwie osoby, które po pieszym pościgu zostały zatrzymane przez policjantów. Okazało się, że za kierownicą był 20-latek dobrze znany gorzowskim policjantom. Pasażerem była natomiast 17-latka.

20-latek usłyszał kilka zarzutów. Dotyczą one kradzieży paliwa, niezatrzymania się do kontroli drogowej, kierowania pomimo sądowego zakazu i kradzieży kilku tablic rejestracyjnych. Jedne z nich były założone na fiata.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?
Oddała oszustom 30 tyś. zł, które syn odkładał na mieszkanie