gorzów mos

i

Autor: Fragles (archiwum) Miejski Ośrodek Sztuki przy ul. Pomorskiej.

Gorzów: W piątek zaprasza kino pod gwiazdami

2021-07-08 15:14

Rusza „Kino po zmroku”. W te wakacje zaplanowano 4 seanse w plenerze. Pierwszy już w piątek. Film zobaczyć będzie można o godzinie 22 na trawniku przed Miejskim Ośrodkiem Sztuki.

Film z Judem Law na dobry początek. W piątek (09.07) w Gorzowie rusza "Kino po zmroku", czyli plenerowe pokazy. Seans odbędzie się na trawniku przed gorzowskim Miejskim Ośrodkiem Sztuki​, przy ul. Pomorskiej. Można wziąć koc, leżak i rozkoszować się wrażeniami kinowymi. Zobaczyć będzie można "Gniazdo" brytyjsko-kanadyjski thriller, w którym roi się od sekretów i kłamstw. W sumie zaplanowano łącznie cztery pokazy.

Repertuar jest tak dobrany, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie - mówi Iwona Bartnicka z MOS-u, współorganizator. - Postawiliśmy na kino, które nie jest aż tak wymagające. Chociaż zdarzy się taki film, który trochę przysporzy naszym widzom dreszczyku, będzie też film, który każe nam spojrzeć na relacje rodzinne, będzie zwariowana komedia.

Filmowe wieczory o godz. 22. Trzy kolejne seanse pod chmurką odbędą się na polanie przed amfiteatrem. Pokazy zaplanowano na 23 i 30 lipca, a ostatni na 6 sierpnia. W razie niepogody widzowie będą musieli przenieść się do sali widowiskowej MCK. Wstęp wolny. Repertuar "Kina po zmroku" na stronie gorzowskiego MOS-u.

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?
Źródło: Gorzów: W piątek zaprasza kino pod gwiazdami