Gorzów: muzeum

i

Autor: SG

Gorzów: Walentynkowy konkurs muzeum

2022-02-14 15:32

Jak działa riksza w Parku Miłości im. dr Michaliny Wisłockiej w Lubniewicach mogą sprawdzić osoby, które wezmą udział w konkursie zorganizowanym przez gorzowskie muzeum. W dodatku będzie można wystąpić w filmie z cyklu „A jednak działa!”.

Walentynkowy konkurs gorzowskiego muzeum. Na zakochane pary czekają nagrody. Zwycięzcy wezmą udział w filmie z cyklu "A jednak działa", który muzealnicy realizują na swoim kanale You Tube. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na Facebooka muzeum, polubić trzy dowolne posty, opublikowane w 2022 roku, dotyczące filmowego cyklu „A jednak działa!”; udostępnić post dotyczący odcinka opublikowanego 14 lutego, kliknąć „to mi się podoba” pod filmem dotyczącym łyżew i na koniec w komentarzu dokończyć zdanie: Polecam cykl „A jednak działa!”, ponieważ…

Gorzów: Lubniewice

i

Autor: Jerzystrzelecki/wikimedia.org Park Miłości im. dr Michaliny Wisłockiej w Lubniewicach.

Zwycięska para przed kamerami sprawdzi działanie rikszy w Parku Miłości im. dr Michaliny Wisłockiej w Lubniewicach! Zatem powinno być romantycznie.Konkurs trwa do niedzieli (20.02). Szczegóły na Facebooku Muzeum Lubuskie.

Czy jesteś uzależniony od cukru?

Pytanie 1 z 11
Czy słodzisz kawę lub herbatę?
Źródło: Gorzów: Walentynkowy konkurs muzeum