Gorzów: Wtorkowy poranek z utrudnieniami na Żwirowej

2021-09-28 7:32 K.Bar
Gorzów: Poranek
Autor: kb Niedokończony fragment na ulicy Koralowej, osiedle Przylesie.

Chciałoby się napisać, że wtorkowy poranek bez żadnych dodatkowych utrudnień, ale niestety na Żwirowej awaria sygnalizacji na wahadłówce. Ruch coraz większy, uważajcie więc na drogach, tym bardziej, że dzisiaj mokro.

Po godzinie 7 sygnalizacja na zwężce na Żwirowej przestała działać prawidłowo. Fragment między Zagłoby a Bazaltową był nieprzejezdny, światła z obu stron pokazywały czerwień. Według naszych informacji usterka została usunięta i można już tamtędy przejechać. Trwają też prace na Kasprzaka. Wymieniają tam nawierzchnię, też jest wahadłówka sterowana przez kierującego ruchem. Zachowujcie oczywiście ostrożność, sytuacja zmienną jest. Ostrzegam, jeżeli objeżdżacie przez Koniawską, nie będziecie jednak jedynymi, wielu kierowców wpada na ten pomysł i w godzinach szczytowych robią się tam zatory. Wciąż nieprzejezdne Okólna, Słoneczna i Długosza. Prace także dalej na Chrobrego. Ostatnio drogowcy wylewali tam asfalt przy skrzyżowaniu z Wybickiego, wróciły też światła i przejście dla pieszych przy fastfoodzie na Wybickiego.

Pogoda w Gorzowie dzisiaj mocno jesienna. Jest mokro i szaroburo, słońce zbyt chętnie nie będzie do nas wyglądać. Kropiło przed 6, zacznie też siąpić po 9. Temperatura nie jest najgorsza, już teraz 15 stopni na termometrach i rośnie. Dobije dzisiaj nawet do 19. Uwaga, kumulacja opadów przewidziana po 13, uzbrójcie się wtedy w jakiś parasol lub bluzę z kapturem.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Flagi państw. Poniżej 10/15 udawaj, że go nie zrobiłeś

Pytanie 1 z 15
Na zdjęciu widać flagę:
Flaga Finlandii
Źródło: Gorzów: Wtorkowy poranek z utrudnieniami na Żwirowej
Nasi Partnerzy polecają