Gorzów: WOŚP

i

Autor: SG Gorzowskie złote serduszko ponownie do zdobycia.

Gorzów: Złote serduszko ponownie na licytacji WOŚP

2022-01-28 15:23

Gorzowska firma, która 13 lat temu je wylicytowała przekazała serduszko, żeby dzięki niemu zebrać jak najwięcej pieniędzy na dziecięcą okulistykę. W tym roku nie zabraknie ciekawych gadżetów. Kto ma otwarte serce i portfel powinien pojawić się w niedzielę popołudniu na Starym Rynku.

Pierwsze gorzowskie złote serduszko, replika okularów Owsiaka i masa gadżetów. W niedzielę (27.01) 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku w Gorzowie do wylicytowania mnóstwo fantów. W tym kilka prawdziwych rarytasów. To m.in. replika okularów Jurka Owsiaka, czy specjalna, wośpowa płytka ceramiczna. Wykonano takich zaledwie 30. Prawdziwą gwiazdą, będzie niewielkie, złote serduszko.

Najważniejszym dla nas gadżetem który mamy, to pierwsze gorzowskie złote serduszko, które było licytowane w 2009 roku - mówi Paulina Prucnal-Zawadzka, wiceszefowa sztabu w Klubie u Szefa.

Gorzów: WOŚP

i

Autor: SG

13 lat temu serduszko wykonał gorzowski złotnik. Licytacje prowadzone będą na scenie na Starym Rynku. Pierwsze gadżety trafią pod młotek o godz. 16.25. W tym roku WOŚP zbiera na okulistykę najmłodszych. Finał odbywa się pod hasłem "Przejrzyj na oczy".

Czy możesz mieć zespół lęku uogólnionego?

Pytanie 1 z 7
Jak często w ciągu ostatnich dwóch tygodni czułeś się zdenerwowany lub spięty?
Źródło: Gorzów: Złote serduszko ponownie na licytacji WOŚP