Gorzów: Poranek

i

Autor: kb

Gorzów: Zmiany na Kombatantów. Drogi bywają naprawdę śliskie

2021-11-23 7:22

Jest chłodno, jest mgliście, bywa na drogach ślisko. To nie jest dobry dzień dla kierowców. Ale rozwaga z prędkością i trzymanie odstępów powinna pomóc przejechać spokojnie przez miasto. Przypominam, wykonawca dzisiaj wprowadza zmiany na Kombatantów.

Od dzisiaj nie przejedziecie ul. Kombatantów w. Ruszył kolejny etap prac na odcinku 250 metrów- od skrzyżowania z Grota Roweckiego do skrzyżowania z Szarych Szeregów. Niedostępne będzie także samo skrzyżowanie ulic: Kombatantów, Bora Komorowskiego i Szarych Szeregów.​ W jego miejsce powstanie rondo. Będzie nowa nawierzchnia i kanalizacja deszczowa.

Utrudnienia mają potrwać dwa dni. Przez ten czas trzeba będzie jeździć objazdami. Wyznaczone są one ulicami: Obrońców Pokoju, Armii Krajowej i Kutrzeby, a także ulicą Hubala. Natomiast dla jadących ul. Szarych Szeregów, od strony Walczaka trasą objazdową będzie ul. Popławskiego.

Autobusy linii 104, 114, 132 i 501, a także 102, 107, 125 zmienią swoje dotychczasowe trasy od skrzyżowania ulic Okulickiego i Kombatantów. Natomiast linie 123, 124, 137 od skrzyżowania Szarych Szeregów i Okulickiego. Tymczasowe przystanki pojawią się na ulicach Obrońców Pokoju i na Kombatantów w rejonie myjni samochodowej. Dla autobusów jadących w kierunku centrum zmiana nastąpi od skrzyżowania ulic Bora-Komorowskiego i Obrońców Pokoju.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Trwają prace na Olimpijskiej. Auta mogą korzystać z ulicy, ale ruch jest sterowany ręcznie, a prędkość ograniczona do 30 km/h. Potrafią się tworzyć zatory w tamtym miejscu.

Zachowajcie ostrożność na Trasie Nadwarciańskiej. Tam prace już na finiszu, ale dalej jest ograniczenie prędkości do 30 km/h. Zachowajcie czujność, bo dalej są zwężenia i potrafią tam się tworzyć dłuższe sznury aut.

QUIZ. Na ciepło czy na zimno - jak to się je?

Pytanie 1 z 28
Terrina to elegancka przystawka

Pogoda nas dzisiaj rozpieszczać nie będzie. Przyszły przymrozki do Gorzowa. W ciągu dnia jeszcze ich nie odczujemy, ale nocki potrafią być zimne. Jeśli dzisiaj jeszcze nie musieliście tego robić, to będziecie szyby skrobać raczej w następnych dniach. Słońce dzisiaj za chmurami, opadów synoptycy nie przewidują. W ciągu dnia w Gorzowie maksymalnie będzie 7 stopni, ciśnienie w normie.

Źródło: Gorzów: Zmiany na Kombatantów. Drogi bywają naprawdę śliskie