gorzów wosp zbiórka

i

Autor: Fragles/ archiwum Sztaby rozpoczęły rekrutacje woolontariuszy.

Gorzów: Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2021-11-10 16:32

Zgłoszenia chętnych, tak jak w ubiegłej edycji, przez internet. Sztaby liczą, że 30 stycznia grać będą w miastach na ulicach i pandemia koronawirusa nie popsuje planów. W Gorzowie zostały zarejestrowane i działają dwa sztaby.

W Gorzowie największy sztab na osiedlu Staszica- potrzebuje około 300 chętnych. Trzeba wejść na stronę iwolontariusz i wypełnić formularz, potem przydzie token czyli kod. Interenetowa rejestracja jest bezpieczniejsza i szybsza. Jakich błędów trzeba unikać?

- Jeśli chodzi o zdjęcia muszą one mieć odpowiednią rozdzielczość. Wklejamy 'ala legitymacyjne zdjęcie. Zatem nie można mieć okularów przeciwsłonecznych, czapek, robić dziubków czy krzywo ustawić twarz. Konieczne jest także wpisanie PESEL-u, bo każdy go posiada - radzi Marta Ciećwierz, szefowa sztabu klubu "U szefa".

Niepełnoletni czyli do 16 roku życia muszą kwestować z opiekunem. Wtedy rodzic zakłada konto i dodaje do niego dziecko. Uważajcie na literówki. W przypadku problemów pomogą sztabowcy klubu "U szefa". Kontakt na facebooku gorzowskiego sztabu, tam także są podane numery telefonów. 30 edycja WOŚP odbędzie się 30 stycznia.

Najdroższe i najciekawsze aukcje dla WOŚP

Ile jest w tobie z dziecka? Sprawdź, czy umiesz się bawić!

Pytanie 1 z 9
Twoja mama znalazła w domu twoje stare książeczki zbajkami. Pyta, co z nimi zrobić?
Źródło: Gorzów: Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy