gorzów Azorki paczka 1

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Listy zwierzaków łapią za serce.

Schronisko Azorki

Gorzowskie psiaki listy piszą i proszą o prezenty. Zostań św. Mikołajem

2023-11-27 15:28

W gorzowskim schronisku Azorki świąteczna, tradycyjna akcja - "Paczka dla schroniaczka". Udział mogą wziąć wszyscy chętni- grupy przyjaciół, rodziny, pracownicy firm czy indywidualne osoby. Na podarki niecierpliwe czekają czworonogi. Co by chciały dostać?

Chodzi o to, by spełnić marzenia psiaków ze schroniska na gorzowskich Zawarciu. Ich pragnienia w listach ujęli wolontariusze i publikują je na facebooku stowarzyszenia Azyl. Na prezenty oczekuje około setka zwierzaków. Do tej pory gorzowianie nie zawiedli, zawsze wspierają działania.

- Na wydarzeniu zamieszczane są listy naszych pupili. Każdy ma swoje potrzeby, jest to na przykład obroża, suplementy diety czy konkretna karma. Chętni zgłaszają się, przygotowują paczką i ją dostarczają do punktu zbiórki- wyjaśnia Karolina Mroczkowska, wolontariuszka w Azorkach.

gorzów Azorki paczki 2

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Każda edycja na brak darczyńców nie narzekała.

Gorzowskie schronisko czeka na zgłoszenia sklepów, salonów czy restauracji, które mogą zostać takim punktem zbiórki. Do 15 grudnia prezenty trzeba przygotować i dostarczyć. Finał akcji odbędzie się 17-tego, czyli tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Psiaki nie mogą się już doczekać...

Zapraszały gęś do domu i lały wosk przez dziurkę od klucza. Tak wyglądały Andrzejki wiele lat temu

“Ród smoka” – jak dobrze pamiętasz pierwszy sezon?

Pytanie 1 z 23
Smocze jajo, które w 2. odcinku wykradł Daemon zniosła…
Daemon jajo
Źródło: Gorzowskie psiaki listy piszą i proszą o prezenty. Zostań św. Mikołajem