Kosz Arena

i

Autor: A.ku

Gorzów: Sport

Koszykarki bliżej czwórki

2024-02-28 9:11

Wynik robi wrażenie. Akademiczki bliżej strefy medalowej. Polska Strefa Inwestycji Enea Gorzów 105 do 78 pokonała Eneę AZS Politechnikę Poznań w pierwszym meczu fazy playoff kobiecej ekstraklasy.

Tylko na początku tego spotkania poznanianki były równorzędnym przeciwnikiem. Przez chwile prowadziły w Arenie 14 do 10 ale już po dwóch kwartach gorzowianki prowadziły 59 do 47. W każdej kolejnej minucie rozkręcały się coraz bardziej a setka pękła w 34 minucie tego spotkania. Pomimo tego trener gorzowianek Dariusz Maciejewski miał po meczu do gry swojego zespołu kilka uwag.

Jeżeli chcemy wygrać mecz w Poznaniu to musimy zdecydowanie lepiej bronić bo w tym meczu pozwalaliśmy na zbyt dużo. Szczególnie jestem zły bo poświęciliśmy defensywie dużo czasu na treningach. Powiedział po meczu Dariusz Maciejewski trener gorzowianek.

W ćwierćfinale fazy playoff gra się do dwóch zwycięstw. Teraz rywalizacje przeniesie die do Poznania. Jeśli tam gorzowianki też wygrają awansują do czołowej czwórki. Mecz w Poznaniu w czwartek o godzinie 20.

Quiz. Depeche Mode na koncertach w Polsce. Sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem grupy

Pytanie 1 z 10
W którym roku powstało Depeche Mode?
Jerzy Brzęczyk mówi o linczu na Błaszczykowskim!