gorzów Azorki urodziny

i

Autor: azyl.schronisko.azorki/facebook.com Czworonogi liczą, że znajdą kochające domy.

Schronisko akcja

Mnóstwo atrakcji na 5 Urodziny i Dzień Dziecka w gorzowskich Azorkach

2024-06-07 15:40

Wszystko na rzecz gorzowskiego schroniska dla psów przy ul. Fabrycznej w Gorzowie. W niedzielę [9.06] będzie się działo na Zawarciu. Przygotowano aktywności i animacje dla małych i dużych. To okrągły jubileusz, więc będzie z pompą.

To będzie ciekawa i intensywna niedziela w gorzowskich Azorkach. Pozyskane datki pójdą na uregulowanie dwóch faktur za leczenie chorych czworonogów. Psiaki czekają na całe rodziny, a wolontariusze i sponsorzy przygotowali różnorodne aktywności. Nudy z pewnością nie będzie, zaspokojone zostaną apetyty, ale także będzie coś dla oka i ucha. Całości przyświeca charytatywny cel.

- Będą tradycyjne spacer z psami po nadwarciańskich łąkach, słodki stół, strefa gastro i wiele atrakcji dla dzieci między innymi dmuchańce, tatuaże, malowanie buziek, warkoczyki i przyjazny miś gigant. Dorośli z kolei będą mogli skorzystać z masaży. Głównym magnesem będą nasze psiaki - opowiada Karolina Mroczkowska, wolontariuszka Azorków.

gorzów Azorki urodziny 2

i

Autor: azyl.schronisko.azorki/facebook.com Na chętnych czekają atrakcyjne nagrody.

Zaplanowano także punkt psiej rehabilitacji, czyli nie zabraknie porad fachowców jak doprowadzić do zdrowia swojego pupila. Do tego fotobudka 360, loteria z super nagrodami i voucherami, a także koło fortuny dla dzieci. Odbędą się również warsztaty grania na afrykańskich bębnach.

Charytatywna akcja na rzecz pupili potrwa kilka godzin. Feta w gorzowskim schronisku przy Fabrycznej w niedzielę od godz. 12.

Policjant uratował kobietę i jej psa

QUIZ: "Psy" Pasikowskiego zna każdy. Jak dobrze pamiętasz ten kultowy film?

Pytanie 1 z 10
Dokończ dialog. Angela: Dlaczego odeszła? Franz: Normalnie, bo...
Kadr z filmu Psy
Źródło: Mnóstwo atrakcji na 5 Urodziny i Dzień Dziecka w gorzowskich Azorkach