gorzów szczepienia sanepid 1

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Szczepienia pomagają w walce z chorobami.

Szczepienia

​Na co się szczepić i czy w ogóle warto? Dowiedz się w Gorzowie!

2024-04-22 15:13

W środę [24.04] gorzowski sanepid wojewódzki organizuje specjalną akcję, a dokładnie punkt informacyjno – edukacyjny. Fachowcy odpowiedzą na wszelkie pytania. Grypa, covid, odra - macie wątpliwości?

Fachowcy z sanepidu wojewódzkiego w Gorzowie czekać będą na chętnych mieszkańców, rodziny z dziećmi. Podstawą, wszem i wobec znaną, są szczepienia ochronne dla najmłodszych, ale dorośli także powinni się szczepić np. przeciwko grypie, covidowi czy wyjeżdżając do ciepłych krajów.

- Przede wszystkim stan uodpornienia uzyskuje się przez wiele lat, nie jest to jednorazowe działanie. Rodzice dobrze wiedzą, że maluszki takich wizyt mają kilka, a nawet kilkanaście, od urodzenia do 19 lat. Osoby dorosłe powinny przyjmować dawki przypominające. O szczepieniach trzeba mówić w każdym wieku, z każdym odbiorcą zdrowym czy chorym - uważa Magdalena Kubasiewicz z gorzowskiego sanepidu wojewódzkiego.

gorzów szczepienia sanepid 2

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Dzieci mają swój kalendarz szczepień.

Dla maluchów przygotowano rebusy czy loterię, nudy z pewnością nie będzie. Punkt informacyjno – edukacyjny działać będzie w środę od godz. 9 do 11 w przychodni przy ul. Kosynierów Gdyńskich 54, na przeciwko PWiK-a. Akcja zorganizowana została w ramach Europejskiego Tygodnia Szczepień.

Choruje już 8 milionów Polaków. "W otyłości nie chodzi o kilogramy, tylko o uratowanie życia"

Czy znasz kodeks karny? QUIZ. Tylko prawnicy i przestępcy zdobędą maksymalną liczbę punktów

Pytanie 1 z 10
Kto podlega odpowiedzialności karnej?
Źródło: ​Na co się szczepić i czy w ogóle warto? Dowiedz się w Gorzowie!