Osłabiona Stal Gorzów jedzie do Torunia

2021-08-20 11:35 Andrzej Kulesza
gorzów stal jasinski
Autor: stalgorzow.pl Młodego żużlowca czeka rehabilitacja.

Bez Vaculika i Woźniaka ale za to z Jasińskim. Wszystko wskazuje na to, że w dzisiejszym meczu​ Moje Bermudy Stal Gorzów będzie mogła już korzystać z najlepszego juniora w zespole.

Po kontuzji obojczyka do składu wraca Wiktor Jasiński. To dobra wiadomość dla kibiców i trenera stalowców Stanisława Chomskiego bo Stal ma w składzie ogromne luki. W meczu z Apatorem w Toruniu nie pojada Martin Vaculik i Szymon Woźniak więc nawet powrót dobrze spisującego się juniora może być na wagę jeśli nie zwycięstwa to chociaż punktu bonusowego. Za Vaculika Stal będzie korzystała z ZZ a za Woźniaka pojawi się Marcus Birkemose.

Przypomnijmy. Miesiąc temu Wiktor Jasiński doznał złamania obojczyka podczas eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. A ostatni mecz rundy zasadniczej z Apatorem w Toruniu dzisiaj o 20:30. Na Jancarzu lepsza była Stal która wygrała 50 do 40. Stalowcy awans do play offów maja już zapewniony. Wszystko wskazuje na to, że przeciwnikiem żółto niebieskich w pierwszym półfinale będzie Motor Lublin.

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz

Pytanie 1 z 7
Jaki to język? Blümerant
Jan Tomaszewski BOMBARDUJE Messiego: Dobry aktor, rozkapryszony dzieciak!
Źródło: Osłabiona Stal Gorzów jedzie do Torunia