gorzów dual diploma 1

i

Autor: pexels.com/Garret Schappacher zdjęcie ilustracyjne

Edukacja

Podwójna matura ciekawą opcją dla gorzowskich uczniów. Co to takiego?

2024-06-07 13:36

Chodzi o tzw. Dual Diploma czyli stacjonarną naukę w polskiej szkole i online'ową amerykańską. Korzyści jest sporo. Przede wszystkim w przypadku słabszego wyniku na polskim egzaminie, można posłużyć się amerykańskim dyplomem, gdzie oceny często przeliczane są korzystniej.

Zdalne ukończenie zagranicznej szkoły daje większe możliwości dostania się na studia. Gorzowska młodzież oraz dyrekcje szkół będą mieli okazję poznać ten system od podszewki. We wtorek [11.06] do Gorzowa przyjedzie delegacja American High School z Florydy. Opowie o Dual Diploma, przedstawi swoje osiągnięcia. Żadne z pytań nie zostanie bez odpowiedzi.

- Naprawdę są niesamowite korzyści. Można ukończyć szkołę średnią zarówno z polską maturą, jak i z amerykańskim świadectwem maturalnym. Co poszerza nam horyzonty, zwiększa różne możliwości oraz przede wszystkim ułatwia dostanie się na wymarzone studia zagranicą jak i w kraju. Wiele zależy od naszej dyscypliny i odpowiedniej organizacji nauki  - wyjaśnia Wojtek Bachalski Z JDJ, organizator.

gorzów dual diploma 2

i

Autor: https://sp2.edulomianki.pl/egzamin-osmoklasisty/ zdjęcie ilustracyjne

Zainteresowani udziałem powinni się wcześniej zarejestrować przez formularz bit.ly/podwojnamatura Spotkanie Dual Diploma we wtorek [11.06] o godz. 9.30 w hotelu Qubus w Gorzowie.

Debata Młodzi Polacy przed wyborami do PE

Do którego domu w Hogwarcie zostałbyś przydzielony? Odpowiedz na 10 pytań

Pytanie 1 z 10
Która z wymienionych cech jest dla ciebie najważniejsza?
Źródło: Podwójna matura ciekawą opcją dla gorzowskich uczniów. Co to takiego?