gorzów punkt informacji

i

Autor: kb

Są szanse na powstanie w Gorzowie Punktu Informacji...Miejskiej

2022-02-02 13:01

Na razie jest to śpiew przyszłości, ale miasto ma już konkretny plan. Nie wiadomo jeszcze, gdzie taka placówka miałaby się znajdować.

Nie będzie to jednak dokładnie takie miejsce, o którym w interpelacji pisał radny Piotr Wilczewski, a bardziej punkt informacji miejskiej.

Wyjaśnia Marta Liberkowska, dyrektor Wydziału Promocji i Informacji gorzowskiego magistratu:

Mamy świadomość, że większość osób, które odwiedzają Gorzów, to są najczęściej członkowie rodzin i znajomi naszych mieszkańców. W związku z tym odwiedziny w takim punkcie byłyby w towarzystwie mieszkańców Gorzowa. Oczywiście bardzo chętnie będziemy witać wszystkich przybyszów, czyli turystów.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 28.01.2022

Jak tłumaczą urzędnicy z wydziału promocji i informacji, to nie jest tak, że turyści są zostawieni sami sobie. We współpracy z Frankfurtem nad Odrą powstał chociażby Spacerownik po Gorzowie. Można go otrzymać w dawnym Lamusie przy ulicy Sikorskiego.

Przypomnijmy, punkt informacji turystycznej funkcjonował w Gorzowie do stycznia 2011 roku. Instytucja mieściła się w tzw. Starej Bimbie na Wełnianym Rynku.

QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?

Pytanie 1 z 13
Zanim na zabój zakochał się pięknej prawniczce, był znany z romansów. George Clooney swego czasu tworzył parę między innymi z:
QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?
Źródło: Są szanse na powstanie w Gorzowie Punktu Informacji...Miejskiej