gorzów torzym iga 1

i

Autor: siepomaga.pl Iga i lek wart ponad 9 mln zł.

Akcja - zbiórka

Sulęcin: Życie 5-latki uratowane, dzięki wpłatom 250 tysięcy osób!

2023-03-23 12:31

Udało się zebrać ponad 9 milionów złotych dzięki internautom, organizacjom oraz komendzie policji w Sulęcinie. Pieniądze przekazało prawie 252 tysiące osób. Zbiórka ruszłya w maju 2021 roku i trwała blisko dwa lata. To ogromny sukces.

Nastał ten dzień, na który rodzice Igi czekali bardzo długo. W piątek 17 marca w żyłach dziewczynki zaczął płynąć najdroższy lek świata. To najnowocześniejszy preparat przeciwko SMA.

- Nie jesteśmy w stanie opisać emocji i wyrazić, jak bardzo jesteśmy wdzięczni jeszcze raz dziękujemy za każdą złotówkę, każdy post, każde udostępnienie, po prostu za każdy najmniejszy gest wsparcia. nigdy tego nie zapomnimy – napisali szczęśliwi rodzice na portalu siepomaga.pl

gorzów torzym iga 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Sulęcińska komenda zlicytowała m.in misie na rzecz Igi.

Zbiórka zakończyla się w odpowiednim momencie, bo dziewczynkę dzieliło zaledwie 500 gram do osiągnięcia wagi, przy której terapia byłaby już niemożliwa.

Dzięki ludziom o wielki sercach, udało się osiągnąć cel zbiórki ponad 9 milionów 300 tysięcy złotych. Iga, przypomnijmy, choruje na rdzeniowy zanik mięśni na SMA typu 1.

Robot kroczący Wimuś

QUIZ. Najważniejsze bitwy w dziejach świata. Pytamy tylko o to, kto z kim walczył! Łatwe?

Pytanie 1 z 13
Na start coś banalnego. W 1683 roku w bitwie pod Wiedniem polska armia dowodzona przez Jana III Sobieskiego walczyła z...
Źródło: Sulęcin: Życie 5-latki uratowane, dzięki wpłatom 250 tysięcy osób!