Dwóm osobom grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Wszyscy stracili prawa jazdy i będą tłumaczyć się przed sądem. Niestety mimo licznych policyjnych działań, kierowcy ciągle prowadzą na podwójnym gazie.
Autor: Lubuska Policja/ Materiały prasowe
Mundurowi w poniedziałkowy [24.11]poranek zorganizowali trzy punkty kontrole przy w Gorzowie: przy Narutowicza, u zbiegu Piłsudskiego i Witosa oraz Witosa i Niepodległości. Pierwszy zatrzymany kierowca miał poniżej pół promila, więc będzie odpowiadał za wykroczenie. Kolejni mieli więcej procentów. 64-latek na Witosa miał prawie promil, a 44-latek na Narutowicza – niemal półtora promila. W ich sprawie będą prowadzone postępowania.
Autor: Lubuska Policja/ Materiały prasoweKontrolowano także kierowców autobusów MZK.
Cyklicznie badania trzeźwości przynoszą efekty - eliminacje pijanych, a tym samym poprawę bezpieczeństwa na drodze. Jazda po alkoholu to ogromne zagrożenie.
Atak zimy w Krakowie. Strażacy interweniują, dzieci się cieszą