warta gorzów

i

Autor: FB AstroEnergy Warta Gorzów

AstroEnergy Warta Gorzów

Warta z Górnikiem wywalczyła cenny punkt

2023-09-11 12:35

Remis, ale ze wskazaniem na Polkowice. W 7 kolejce 3 ligi AstroEnergy Warta Gorzów podejmowała Górnika Polkowice, który do Gorzowa przyjechał z nowym trenerem Dobi Enkeleidem. Zespół gości bardzo chciał pokazać, że to była dobra zmiana.

Skończyło się bezbramkowym remisem ale Górnik miał w tym meczu więcej okazji do zdobycia gola niż Warta. Szczególnie w drugiej połowie od początku mocno atakował bramkę gorzowian. Bordowo-granatowych z opresji kilkukrotnie ratował Dawid Smug:

Na pewno cieszy to, to jest moje zadanie, od tego jestem. Byłem skoncentrowany do samego końca, sporą zasługą jest to, że gram teraz regularnie i to cieszy. Ale jest to też zasługa całego zespołu, który walczył do końca i się napędzał. Razem żyliśmy i razem dążyliśmy do tego, żeby wygrać ten mecz, a na pewno nie stracić bramki.

Gwiazdy mundialu. Tragiczny los piłkarzy. Niezapomniani

Gorzowianie na start sezonu nie mogę narzekać. Po 7 rozegranych meczach w tabeli zajmują 7 pozycję z 10 "oczkami" na koncie. Warta kolejny mecz rozegra w sobotę [16.09] . Na wyjeździe zmierzy się z rezerwami Śląska Wrocław.

Hity lata 2023. Znasz je wszystkie? Wynik 8/10 oznacza udane wakacje!

Pytanie 1 z 10
Supermoce - Męskie Granie
Źródło: Warta z Górnikiem wywalczyła cenny punkt