gorzów przedszkola po naborze

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl Miejsc w tym roku dla maluchów ma nie zabraknąć.

Wolne miejsca są jeszcze w gorzowskich przedszkolach

2022-03-18 15:41

Zakończyła się elektroniczna rekrutacja do miejskich placówek. Na ponad 1150 przygotowanych miejsc, wnioski złożyło ponad 940 rodziców. Jednak poza systemem przyjmowane są dzieci uchodźców z Ukrainy.

Tradycyjnie w Gorzowie najbardziej oblegane było przedszkole przy Maczka, a także placówki numer: 12, 20 i 23. Sytuacja jest dynamiczna, ale jak zapewniają gorzowscy urzędnicy, wszystkie zgłoszone przedszkolaki zostaną przyjęte. Aktualnie wolnych jest około 50-ciu miejsc.

Zgodnie z nowymi przepisami dotyczącymi Ukraińców- na bieżąco do przedszkoli trafiają ich dzieci. W Gorzowie pod opieką jest już ich prawie setka. Z dnia na dzień to się zmienia.

gorzów przedszkola po naborze 1

i

Autor: archiwum redakcji Przedszkole przy Maczka z największą liczbą chętnych.

Informacje gdzie i ile jest wolnych miejsc można uzyskać bezpośrednio w Wydziale Edukacji UM. Aktualnie wnioski są analizowane, w kwietniu pojawią się wyniki naboru.

8 kwietnia rodzice dowiedzą się, które dzieci zostały zakwalifikowane. Potem do 15 kwietnia trzeba będzie potwierdzić wolę w wybranych placówkach. 22 kwietnia ogłoszone zostaną listy przyjętych dzieci.

Spontaniczny protest matek z Ukrainy

Nazwij to inaczej - która nazwa jest właściwa?

Pytanie 1 z 20
Kabaczkiem nazywamy niekiedy:
Źródło: Wolne miejsca są jeszcze w gorzowskich przedszkolach