żużel

i

Autor: AB

Wygrana z konruzja w tle. Stal Gorzów ma problem

2022-07-25 10:40

Cieszy zwycięstwo za trzy. Martwi kontuzja Martina Vaculika. Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na Jancarzu Unie Leszno 47 do 43 i tym samym zdobyła punkt bonusowy.

Niestety w piątym biegu doszło do groźnego upadku z udziałem Jaimona Lidsey’a i Matina Vaculika. Sprawca był zawodnik Unii ale najbardziej jego skutki odczuł Vaculik, który narzekał na ból obręczy barkowej i został odwieziony do szpitala. Jego miejsce zajął Wiktor Jasiński, który z pozostałymi stalowcami zdołał przechylić szalę zwycięstwa na korzyść żółto - niebieskich.

Miałem takie przeczucie , że coś może się wydarzyć niedobrego ale chodziło mi raczej o wynik meczu a nie kontuzję Martina. Pozostali chłopacy spięli się nawet ci , którzy byli ostatnio krytykowani jak Hansen. Także na oceny przyjdzie czas po sezonie. Powiedział Po meczu Stanisław Chomski trener Stali.

Już wiadomo, że Martin Vaculik ma złamaną łopatkę. Nie wiadomo jak długo potrwa jego rozbrat z torem. A Stal czeka jeszcze mecz w Lublinie a później faza play off do której stalowcy przystąpią najprawdopodobniej z trzeciego miejsca.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Wynik niższy niż 4/10 będzie kompromitacją!

Pytanie 1 z 10
Do sojuszu BRICS należą: Rosja, Brazylia, Indie, Chiny oraz...
Mateusz Bieniek ocenia brązowy medal Ligi Narodów
Źródło: Wygrana z kontuzją w tle. Stal Gorzów ma problem