gorzów szpital święta 1

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Inaczej w święta będą pracować np. poradnie.

Zmiany w szpitalu w Gorzowie na świąteczny weekend. Jakie?

2021-12-23 16:26

Poradnie, wydawanie wyników i rejestracja zostaną zawieszone na ten czas (24-26.12). Pacjenci jednak nadal będą mogli korzystać z drogi elektronicznej, czyli przez internet. Punkty wymazów działają bez zmian.

W Wigilię i w święta nieczynne będą szpitalne poradnie specjalistyczne, rejestracja pacjentów, w tym call center, punkt wydawania wyników, administracja i inne jednostki, które nie pracują całą dobę. Radiologia oraz laboratorium mają dyżury dla pacjentów oddziałów. Zatem od piątku (24.12) nie zrobimy badań, na które wysłał nas lekarz. Z wyjątkiem płatnych testów antygenowych, które potrzebują osoby wyjeżdżające za granicę.

gorzów szpital święta 2

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Test można zrobić niewysiadając z auta.

Nieczynny będzie punkt szczepień przy ul. Walczaka. Z kolei pracować będą szpitalne punkty pobierania wymazów: w czerwonym pawilonie przy Dekerta w godz. 8 do 17 oraz mobilny przy Czartoryskiego od godz. 9 do 16.

Punkt nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Wigilię będzie przyjmował od godz. 18, natomiast w święta - przez całą dobę. Wejście przez szpitalną izbę przyjęć, od strony Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. W poniedziałek (27.12) wszystko wróci do normy.

Kraków: Żywa szopka po raz drugi w krakowskim ogrodzie zoologicznym

Co wiesz o potrawach świątecznych?

Pytanie 1 z 12
Z czego powinien być tradycyjny kompot wigilijny?
Źródło: Zmiany w szpitalu w Gorzowie na świąteczny weekend. Jakie?