Daria Zawiałow czyli lato NA WYPASIE w Olsztynie

i

Autor: MOK Olsztym Wokalistka wystąpiła w olsztyńskim amfiteatrze w sobotni wieczór

Daria Zawiałow czyli lato “Na wypasie” w Olsztynie[WIDEO]

2021-07-05 0:07

To było gorący i udany wieczór w amfiteatrze im. Czesława Niemena. Jego gospodynią była Daria Zawiałow. Jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek, najpierw przyciągnęła do amfiteatru tłumy, a potem na niemal dwie godziny, porwała je do zabawy. Relacja z koncertu w artykule.

Sobotni występ Darii Zawiałow w Olsztynie odbył się w ramach NA WYPASIE. Organizatorem wakacyjnego cyklu jest Miejski Ośrodek Kultury. Trudno dziwić się, że wybór padł na Zawiałow. Artystka ze swoją charyzmą i energią pasuje do hasła tegorocznego lata kulturalnego w Olsztynie. Żywiołowe reakcje publiczności w czasie sobotniego występu, były tego najlepszym dowodem. Pochodząca z Koszalina wokalistka zaśpiewała w Olsztynie swoje największe oraz najnowsze hity.

Lato na wypasie w Olsztynie

Miejski Ośrodek Kultury jak co roku organizuje cykl wydarzeń adresowanych do mieszkańców ale i odwiedzających nas latem turystów. Tym razem jest to lato “Na wypasie”, bo po tym cieżkim dla nas czasie, chcieliśmy dać wszystkim oddech, artystyczny chillout. Stąd zaproszenie do zielonej krainy kulturalnych przeżyć, pod tym własnie hasłem - wyjaśnia Agnieszka Prusik z olsztyńskiego MOK-u.

Posłuchaj: "Lato na wypasie" rozkręca się w Olsztynie

Wypasiony Olsztyn

Kto nie zdążył na koncert Zawiałow, ma jeszcze wiele okazji, by przekonać się, czym jest lato "Na wypasie". W ramach cyklu organizatorzy zaplanowali kilkadziesiąt wakacyjnych imprez. Miejscem wydarzeń będzie ścisłe centrum jak amfiteatr, katedra czy scena staromiejska, ale będą to również osiedlowe uliczki i olsztyńskie parki: Centralny, Podzamcze oraz Jakubowo. Wypasione lato w Olsztynie zakończy się 3 września.

QUIZ. Dokończysz przysłowie po czterech wyrazach? Nieliczni zdobędą więcej niż 6/10

Pytanie 1 z 10
Dokończ przysłowie: "Lepszy wróbel w garści..."
Źródło: Lato "Na Wypasie" w Olsztynie. Daria Zawiałow przyciągnęła tłumy do amfiteatru [ZDJĘCIA, WIDEO]