Wakacje Po Polsku z VOX FM: ekipa VOX FM w Trójmieście [GALERIA]

2022-07-04 12:44

No to ruszyliśmy! Wakacje Po Polsku oficjalnie uważamy za otwarte. Marysia Pawłowska i Konrad Piwowarski w sobotę odwiedzili Trójmiasto. Które miejsca odwiedzili i jakich atrakcji nie mogli sobie odmówić? Przekonajcie się sami! [ZDJĘCIA]

Ekipa VOX FM w Trójmieście na Wakacjach Po Polsku

Na samym początku pojechaliśmy na plażę – dokładniej na plażę Jelitkowo w Gdańsku. Tam sprawdziliśmy temperaturę wody w Bałtyku – uwaga: woda jest zimna! Wypróbowaliśmy nasze nowe frisbee, które wręczamy i wręczać będziemy przez całe wakacje słuchaczom, a także szukaliśmy różowej muszelki dla Igi. Muszelkę znaleźliśmy, ale czy była ona różowa… kwestia dyskusyjna. Sprawą dyskusyjną jest cena toalety nad morzem – jeden szyld mówi, że wejście kosztuje 2 zł, inny że 4 zł, ale jedno jest pewne – i tak nie wejdziecie, bo jest zamknięta.

CZYTAJ TAKŻE: Wakacje Po Polsku! Gdzie i kiedy zawita ekipa VOX FM?

Wakacje po polsku – Mazury

Dalej ruszyliśmy do Sopotu, by sprawdzić po ile jest ryba w smażalniach. I szczerze mówiąc źle nie jest… o ile popatrzymy na ceny za 100 g. Obeszliśmy się smakiem, porozmawialiśmy z osobami w restauracji i doszliśmy do jednego wniosku: obiad z takim widokiem jest warty każdej ceny! Morze, słońce, plaża… czego chcieć więcej? Ale stwierdziliśmy, że nie trzeba trochę zobaczyć miasta, więc pojechaliśmy dalej. Przejechaliśmy przez uliczki Sopotu, ludzi było tyyyle, że znalezienie miejsca parkingowego graniczyło z cudem. Ale ostatecznie się udało – zaparkowaliśmy pod Operą Leśną. Konrad postanowił pokazać na co go stać na scenie, ale ostatecznie skończyło się występem na parkingu – podobno.

Na samym końcu wylądowaliśmy w Gdyni i to w bardzo znajomym miejscu – na Skwerze Kościuszki, na którym dopiero co organizowaliśmy Najlepszy Koncert Świata. Zjedliśmy pyszne gofry z bitą śmietaną i owocami (czy pół śmietany spadło na Marysię? Być może… ale brudne dziecko to szczęśliwe dziecko). Postanowiliśmy również poszukać jakichś pamiątek dla naszych kolegów/ koleżanek z redakcji, ale nie mogliśmy się zdecydować i… skończyło się na zabraniu mnóstwa piasku do służbowego samochodu. Mamy nadzieję, że się ucieszą!

CZYTAJ TAKŻE: Wakacje Po Polsku z VOX FM: którym kurortem jesteś? [QUIZ]

Którym letnim kurortem jesteś?

Pytanie 1 z 9
Dzień przed urlopem...

Chcesz wiedzieć więcej i mądrze planować wydatki na energię elektryczną? Wejdź na www.LiczySieEnergia.pl i dowiedz się, jak obniżyć rachunki za prąd.