Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva / fot. Ludvig Hedenborg-Pexels / internet

Lubelskie: Wtargnął na posesję i chciał dostać się do domu z pomocą siekiery!

2022-01-11 12:48

Sceny jak z filmu „Lśnienie” Stanleya Kubricka przeżyli mieszkańcy jednego z domów w gminie Milejów. Na teren ich posesji wtargnął 38-letni mężczyzna. Mimo żądań mieszkańców by opuścił teren, mężczyzna nie chciał odejść. Jak by tego było mało próbował też dostać się do domu właścicieli… z użyciem siekiery.

Chciał dostać się do cudzego domu z pomocą siekiery!

Jak podaje Lubelska Policja, funkcjonariusze zatrzymali 38-letniego mieszkańca Lublina, który w połowie grudnia ubiegłego roku wdarł się na teren ogrodzonej posesji w gminie Milejów. Pomimo żądań osób tam mieszkających nie chciał jej opuścić. Agresywny mężczyzna próbował też dostać się do domu właścicieli. Kopał w drzwi i uderzał w nie siekierą. Gdy nie udało mu się sforsować wejścia rzucił metalowym przedmiotem w okno wybijając okno. Policjanci poszukiwali agresywnego mężczyzny.

Został on zatrzymany w ostatnią sobotę (8 stycznia). Jak się okazało podczas zatrzymania posiadał przy sobie ponad 270 porcji dilerskich amfetaminy. Ponadto okazało się, że mieszkaniec Lublina był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary 120 dni pozbawienia wolności. 38-latek usłyszał zarzuty zniszczenia mienia, zakłócenia miru domowego oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy. Przestępstwa, jakich się dopuścił zagrożone są karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Lubelskie: Wtargnął na posesję i chciał dostać się do domu z pomocą siekiery!