Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva Zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny wypadek - mężczyzna został przygnieciony przez maszynę rolniczą, którą kierował jego syn

2021-11-25 13:30

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj (24 listopada) po godzinie 16:00 na terenie gminy Mircze. Właściciele gospodarstwa wprowadzali maszyny rolnicze do stodoły. Niestety podczas parkowania jednej z maszyn doszło do tragicznego w skutkach wydarzenia.

Nieszczęśliwy wypadek w trakcie porządków w gospodarstwie

Wczoraj na terenie jednego z gospodarstw w gm. Mircze (pow. hrubieszowski) mieszkająca tam rodzina porządkowała posesję i wstawiała nieużywane już maszyny rolnicze do stodoły. Kiedy 21-letni mężczyzna wjeżdżał ciągnikiem z podczepionym rozrzutnikiem do stodoły niedokładnie oszacował on odległość maszyny od stojącego obok ojca i podczas wykonywania manewru przygniótł do słupa stodoły swojego ojca. 46-latek został natychmiast przewieziony do szpitala, niestety pomimo podjętych czynności reanimacyjnych jego życia nie udało się uratować.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności, w jakich doszło do tego tragicznego zdarzenia, jednak według wstępnych ustaleń najprawdopodobniej do śmierci mężczyzny doszło w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 25.11 (Goście: Bartosz Arłukowicz - PO oraz dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW) Sedno Sprawy: Krzysztof Bosak
Źródło: Tragiczny wypadek - mężczyzna został przygnieciony przez maszynę rolniczą, którą kierował jego syn