Ty także możesz chodzić nad głowami Lublinian. Przyjdź na warsztaty

i

Autor: OM

Ty także możesz chodzić nad głowami Lublinian. Przyjdź na warsztaty

2021-07-25 11:06

Już w niedzielę nadarza się niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się chodzić po taśmie. I to od najlepszych. W południe startują warsztaty slackliningu.

W Lublinie trwa Urban Highline Festival. W jego ramach, dzisiaj, w samo południe organizowane są warsztaty chodzenia po taśmie. Każdy, kto chciałby spróbować swoich sił i sprawdzić, czy płynie w nim slacklinowa krew może przyjść i na własnej skórze doświadczyć czym jest slackline.

- Przygotowaliśmy warsztaty w niedzielę o godzinie 12:00, które będą prowadzili nasi instruktorzy na Błoniach pod Zamkiem - mówi Marceli Wydra, jeden z organizatorów UHF. - Dostępne też będą taśmy, z których będzie można skorzystać zgodnie z regulaminem, który tam wywiesimy. One będą otwarte, więc serdecznie zapraszamy.

Warsztaty skierowane są do rodzin z dziećmi, a także do wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć czym jest slackline, jak się chodzi po taśmie i czy jest to trudne zadanie. Jest to dobra okazja, żeby zacząć swoją przygodę ze slackliningiem, a następnie z highliningiem. I kto wie, być może w trakcie kolejnej edycji UHF chodzić nad głowami mieszkańców Lublina.

- Najszybsi, których znam już po miesiącu wchodzili na wysokie taśmy i dawali sobie radę - dodaje Wydra. - Lublin jest wspaniałym miejscem, żeby rozpocząć przygodę z highlininigem, ponieważ ekspozycja tutaj nie jest tak duża z powodu budynków, więc nie ma takiego stresu jak jest w górach, gdzie ta przestrzeń często blokuje ludzi przed startem. Wielu wspaniałych hihglinerów tutaj zaczynało.

Źródło: Ty także możesz chodzić nad głowami Lublinian. Przyjdź na warsztaty