Włącz się do EKO zbiórki. Do wygrania bony na zakupy

2021-09-20 14:46 OM
Włącz się do EKO zbiórki. Do wygrania bony na zakupy
Autor: zdjęcie ilustracyjne pixabay/Hans

W Lublinie za zużyte butelki PET i aluminiowe puszki po napojach będzie można otrzymać bony zakupowe. Ruszyła właśnie kolejna edycja konkursu EKO zbiórka. To akcja promująca segregację odpadów i ich recykling.

- W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Lublina, którzy utylizują zużyte butelki PET i aluminiowe puszki po napojach poprzez umieszczanie ich w automatach zlokalizowanych na terenie Centrum Handlowego E. Leclerc przy ul. Tomasza Zana - mówi Izolda Boguta z lubelskiego ratusza. - Uzyskane podczas oddawania opakowań kupony wraz z wypełnioną deklaracją przystąpienia do konkursu należy złożyć do 29 października w dowolnym Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Lublin lub wysłać pocztą do Wydziału Ochrony Środowiska.

Nagrody, w postaci bonów zakupowych otrzymają uczestnicy z największą liczbą punktów zsumowanych z zebranych kuponów oraz z części quizowej deklaracji.

Osoby, którym nie zostaną przyznane nagrody, będą mogły zgłosić się do Wydziału Ochrony Środowiska po zwrot kuponów i wykorzystać je w kolejnej edycji konkursu. Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj.

Źródło: Włącz się do EKO zbiórki. Do wygrania bony na zakupy
Nasi Partnerzy polecają