Wypadkowy poranek na drogach Lubelszczyzny. Są utrudnienia, a na trasach ślisko!

2021-01-21 8:24 Jacek Werner
wypadki
Autor: pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Trudne warunki panują na lubelskich drogach. Choć nie zalega na nich śnieg to nawierzchnia jest zdradliwa i miejscami bardzo śliska. Od rana doszło już w regionie do kilku groźnych wypadków.

Utrudnienia trwają m.in ma na krajowej 19-tce. W Pułankowicach, między Lublinem a Kraśnikiem, zderzyły się dwie ciężarówki. Nikt nie został ranny, ale trasa jest częściowo nieprzejezdna. Policja wprowadziła wahadło. Może utrzymywać się do około 10:30.

To drugi już wypadek na drodze krajowej nr 19 w regionie. Zablokowany jest też jej północny fragment na trasie Międzyrzec Podlaski - Radzyń Podlaski. W Kąkolewnicy zderzyły się dwie osobówki, 1 osoba jest ranna. Utrudnienia potrwają do około 9:00.

Utrudnienia także na krajowej 74. W Gościeradowie, między Annopolem a Kraśnikiem, samochód terenowy wpadł do rowu. Nie ma rannych, są problemy z przejazdem. Wahadło na trasie może potrwać nawet do 10:00​.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl.

Joanna Mucha przechodzi do Szymona Hołowni. Oto jej najciekawsze wypowiedzi