Piłka ręczna. Warmia zagra z młodzieżą z Kwidzyna [AUDIO]

2021-04-30 14:40 Andrzej Brzozowski
Warmia Energa Olsztyn
Autor: Andrzej Brzozowski

Szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn są już na finiszu rozgrywek sezonu 2020/2021. W piątek (30 kwietnia) rozegrają w Kwidzynie zaległy mecz ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w ramach 15. kolejki spotkań I ligi grupy A. Początek meczu o godzinie 17:30.

Ostatnio Warmia rozegrała niezwykle trudny mecz w Wągrowcu. Podopieczni Jarosława Knopika wyszli zwycięsko z pojedynku (24:23) z jednym z pretendentów do wygrania ligi i zachowali nadzieje na końcowy triumf w rozgrywkach. O wyniku zadecydował rzut karny, który skutecznie wykończył jeden z bohaterów meczu, Adrian Chełmiński. Warmiacy wciąż okupują drugą lokatę w tabeli, tracąc do liderującego MKS-u Grudziądz zaledwie 3 punkty. Rywalizacja między tymi zespołami jeszcze przed nami.

Joanna Jędrzejczyk w olsztyńskim studiu Eski

Przed meczem z młodzieżą z Kwidzyna trener Jarosław Knopik ma do dyspozycji pełen skład. Olsztynianie ostatnie dni poświęcili na szlifowanie taktyki.

– Nie lekceważymy najbliższego przeciwnika, bo w sporcie wszystko jest możliwe, ale w mojej ocenie musimy się po prostu skupić na swojej grze – mówi szkoleniowiec Warmii

- Wszystko decyduje się na boisku, to co było czy to co będzie to musimy zostawić na te 60 minut i jak najlepiej wykonać swoją robotę. Chcemy pewnie wygrać bo na to nas stać i przy naszej dobrej grze oczywiście z szacunkiem do przeciwnika to jednak to my przewyższamy ten zespół umiejętnościami, doświadczeniem i będziemy z tego chcieli skorzystać podkreśla trener Jarosław Knopik.

Posłuchaj: Jarosław Knopik, trener Warmii Energa Olsztyn przed meczem z SMS ZPRP Kwidzyn
Warmia Energa Olsztyn - SMS Kwidzyn 30.04
Autor: Warmia Energa Olsztyn

Spotkanie z przedostatnią drużyną w tabeli, która dotychczas zdobyła tylko 3 punkty, z SMS-em Kwidzyn już dzisiaj (piątek 30 kwietnia) na boisku rywala o godz. 17:30.

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Źródło: Piłka ręczna. Warmia zagra z młodzieżą z Kwidzyna [AUDIO]
Nasi Partnerzy polecają