Powstała FAŁSZYWA strona internetowa NFZ w Olsztynie. Nie klikaj w TEN LINK!

i

Autor: Unsplash - Markus Spiske Powstała FAŁSZYWA strona internetowa NFZ w Olsztynie. Nie klikaj w TEN LINK!

Powstała FAŁSZYWA strona internetowa NFZ w Olsztynie. Nie klikaj w TEN LINK!

2022-02-16 12:52

Warmińsko-Mazurski OW NFZ w Olsztynie ostrzega przed fałszywą stroną internetową Narodowego Funduszu Zdrowia w Olsztynie. Adres ten oszuści wykorzystywać mogą do wyłudzania danych od pacjentów oraz świadczeniodawców. Szczegóły poniżej.

Oficjalny komunikat NFZ w Olsztynie wydał we wtorek.

Otrzymaliśmy informację, że ktoś zarejestrował stronę internetową „nfz.olsztyn.pl” – z kropką zamiast myślnika. Strona ta nie ma nic wspólnego z Warmińsko-Mazurskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ. Bardzo prosimy o zwracanie uwagi i sprawdzanie adresów nadawców przychodzących e-maili oraz linków (odnośników) do stron www zawartych w treści e‑maili, pod kątem poprawności.

Przypominamy, że prawdziwy  adres Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, to nfz-olsztyn.pl.

Fałszywa strona NFZ została utworzona przez firmę zarejestrowaną na Cyprze. W związku z tym można podejrzewać, że adres ten zostanie wykorzystany do oszustw internetowych przeciwko świadczeniodawcom lub pacjentom.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Dachowanie na al. Wojska Polskiego w Olsztynie
Źródło: Powstała FAŁSZYWA strona internetowa NFZ w Olsztynie. Nie klikaj w TEN LINK!