Wyjątkowo smaczna majówka w Olsztynie. Food Trucki opanują CRS Ukiel [ZDJĘCIA, AUDIO]

2021-04-13 16:19 Andrzej Brzozowski agada

To będzie kolejna okazja do kulinarnego świętowania w Olsztynie. 1, 2 i 3 maja odbędzie się już XI Festiwal Smaków Food Trucków. Na górce przy plaży numer 2 CRS Ukiel zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości w kulinarną podróż. Nie opuszczając stolicy Warmii i Mazur będzie można poznać smaki Meksyku, Chin, Węgier czy Hiszpanii.

Organizatorzy festiwalu w Olsztynie postawili tym razem na jakość i różnorodność dań. Ponownie będzie można cieszyć się smakiem hiszpańskich churrosów, prawdziwych burgerów, pikantnych tacos czy aromatycznych dań indyjskich.

- Jak zawsze do Olsztyna przyjadą food tracki z asortymentem przygotowywanym od serca – mówi Magda Okulewicz z Festiwalu Smaków Food Tracków. - Będzie można skosztować smaków Azji takich jak makarony z woka, chińskie bułeczki baozi i tajskie wrapy. Miłośników kuchni gruzińskiej ucieszy fakt, że na festiwalu nie zabraknie chinkali czyli pierożków w kształcie sakiewek. Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach i belgijskich frytek. Po solidnym posiłku, obowiązkowo deser! Na festiwalu nie możecie przegapić hiszpańskich churrosów z cukrem pudrem – podkreśla Okulewicz.

Posłuchaj: Magda Okulewicz, Festiwal Smaków Food Trucków w nowej wersji „na wynos” wraca do Olsztyna.
Festiwal Smaków Food Trucków w Olsztynie 11-12 lipca

XI Festiwal Smaków Food Trucków w Olsztynie odbędzie się w formie "na wynos". Goście proszeni są o zachowanie dwumetrowej odległości w kolejce po zamówienia oraz zakrywanie ust i nosa maseczką. Przy wejściu oraz na terenie food courtu będą znajdować się pojemniki z płynem dezynfekującym dla gości.

Wydarzenie odbędzie się w dniach od 1 do 3 maja przy plaży numer 2 na górce CRS ,,Ukiel”. W sobotę i niedzielę foodtrucki będą czynne między 12:00 a 21:00, natomiast w poniedziałek godzinę krócej.

Festiwal Smaków Food Trucków - Olsztyn CRS Ukiel 2020
Autor: Festiwal Smaków Food Trucków

Partnerem medialnym jest Radio Eska!

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:
Źródło: Festiwal Smaków Food Trucków w Olsztynie. Mobilne restauracje opanują CRS Ukiel
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany