Opony

i

Autor: Julia Avamotive (Pexels)

Nie chciał kupować nowych opon, więc ukradł je z innego auta

2021-11-24 12:15

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali mężczyznę za kradzież kół. Wcześniej sprawca został ujęty przez mieszkańca, który zauważył jego przestępcze działanie. Teraz, za ten czyn grozi mu do 5 lat więzienia.

19 listopada br. policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali mężczyznę za kradzież kół. Tego dnia około godz. 6.00 mieszkaniec ulicy Obornickiej wyszedł z domu i zauważył, jak sprawca odkręca koła od samochodu marki Ford Focus. Mężczyzna natychmiast zareagował i ujął sprawcę. Po chwili na miejsce przyjechali policjanci i zatrzymali złodzieja.

Okazało się, że 43-latek chciał zamienić opony w swoim pojeździe tej samej marki, na felgi aluminiowe, które odkręcił z cudzego pojazdu. Koła zostały zabezpieczone, a mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży za który grozi mu do 5 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Nie chciał kupować nowych opon, więc ukradł je z innego auta