Basen

i

Autor: fot. David Mark/Pixabay

Podwyżki cen biletów na basenach i Termach Maltańskich! Niektóre nawet o 30%!

2021-11-16 16:38

O blisko 30% wzrosły ceny na poznańskich basenach i lodowisku Chwiałka. Również Termy Maltańskie podniosły opłatę za wejście do aquaparku.

Podwyżki cen wejściówek na poznańskie baseny oraz lodowisko Chwiałka. Bilet ulgowy za 45 minut ślizgania się kosztuje teraz 15, a ulgowy 13 złotych. Chcący popływać na Chwiałce zapłacą za 45 minut odpowiednio 15 i 12 złotych - mówi Filip Borowiak z Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Na pozostałych pływalniach krytych - Atlantis, Winogrady, Rataje - są to ceny 17 zł i 15 zł, ale tutaj nie 45 minut, a godzina korzystania z basenu.

Ceny biletów o blisko 30% zwiększyły również Termy Maltańskie. Jak tłumaczy prezes aquaparku, Jerzy Krężlewski, podwyżka cen nie jest zależna od zarządu term.

Dostaliśmy informacje, że cena energii energetycznej wzrośnie o 71%, wzrosną ceny ścieków i wody o ok. 8%. Nie wiemy jeszcze o ile wzrosną ceny ogrzewania wody, ale zakładamy, że mogą wzrosnąć o ok. 30%.

Za wstęp do aquaparku w tygodniu trzeba zapłacić 29 złotych za godzinę przy zakupie biletu normalnego i 24 złote za godzinę w przypadku wejściówki ze zniżką. Bilet normalny na 2 godziny kosztuje 40 złotych, a ulgowy 34 złote.

Niedzielan KRYTYKUJE Sousę po blamażu z Węgrami: PRZEKOMBINOWAŁ
Źródło: Podwyżki cen biletów na basenach i Termach Maltańskich! Niektóre nawet o 30%!