Arteterapia w Miejskiej Bibliotece Publicznej

i

Autor: pixabay

Arteterapia w Miejskiej Bibliotece Publicznej

2022-06-21 14:13

Będą poprzez różne artystyczne działania redukować stres - mowa o kolejnym spotkaniu z arteterapii, które już 27 lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Rysowanie, lepienie z gliny, malowanie farbami czy wycinanki - na takie atrakcje mogą liczyć uczestnicy kolejnego spotkania z arteterapii. Działania te w swoim założeniu mają przyczynić się do poprawy samopoczucia oraz zredukować stres czy napięcia w ciele. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godzinie 16 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu. - To nie są tylko działania plastyczne - mówi Weronika Chajdu - Wach, z działu promocji książki i biblioteki:

To nie są zajęcia tylko i wyłącznie z rysunku, czy malarstwa, tak jak to większość ludzi myśli. Tu robimy rzeczy, które potrafi zrobić każdy. Tu robimy rzeczy w zgodzie ze sobą, ze swoimi emocjami, ze swoimi aktualnymi odczuciami. Te zajęcia mają za zadanie dać nam oddech, wyciszyć nas.

Zajęcia z arteterapii już 27 lipca o godzinie 16. Szczegóły wydarzenia dostępne są na fun page-u Miejskiej Biblioteki Publicznej.