Za chwilę kolejne spotkanie w ramach Relaksacyjnych Poranków na Trawie

i

Autor: Natalia Kaleta

KULTURA

Będzie można zrelaskować ciało i umysł. Za chwilę kolejne spotkanie w ramach Relaksacyjnych Poranków na Trawie.

2024-06-27 9:59

Tym razem dźwięki i głęboki relaks. Mowa o kolejnym spotkaniu w ramach cyklu Relaksacyjne Poranki. To zwycięski projekt z budżetu obywatelskiego Radomia. Organizatorem zajęć jest radomski Amfiteatr.

Już w najbliższą niedziele mieszkańcy miasta będą mogli zadbać o swoje ciało i dobre samopoczucie. Przed nami kolejne spotkanie w ramach cyklu "Relaksacyjne poranki na trawie". Tym razem będzie można poćwiczyć pilates. W każdą wakacyjną niedziele zapraszamy mieszkańców miasta do poznania różnych technik relaksacyjnych - mówi Klaudia Purc, praktyk oddechu i współorganizator warsztatów:

Dla nas najważniejsze w tych porankach jest to, żeby uczestnicy mogli spróbować różnych rzeczy, że dla jednego ten oddech będzie źródłem głębokiego relaksu, dla drugiego ćwiczenia TRE, czy Pilates, a dla kogoś innego relaksem będzie słuchanie dźwięków. Chodzi o to, żeby każdy mógł poznać, spróbować różnych technik i znaleźć to co najbardziej pomaga mu się zrelaksować.

Przypomnijmy, Relaksacyjny Poranek na Trawie już w najbliższą niedziele przy tężni w parku im. Jacka Malczewskiego na osiedlu Obozisku. Start godzina 10.15. Organizatorzy proszą, aby zabrać ze sobą maty. Na zajęcia nie obowiązują zapisy. Wstęp wolny.

Pełna agenda spotkań dostępna pod linkiem: https://www.facebook.com/events/983181456397375/983645389684315/

Źródło: Będzie można zrelaskować ciało i umysł. Za chwilę kolejne spotkanie w ramach Relaksacyjnych Poranków na Trawie.