Przed nami Radomskie Dni Godności

i

Autor: A.B

KULTURA

Będzie pokaz mody i występy artystyczne. Przed nami radomskie Dni Godności osób niepełnosprawnych

2024-05-28 8:52

Będą występy taneczne, jarmark prac osób z niepełnosprawnościami oraz pokaz mody. Już na początku czerwca odbędą się w Radomiu Dni Godności.

Pokazy artystyczne, rękodzieło, koncerty - na te i wiele innych atrakcji mogą liczyć uczestnicy zbliżających się Radomskich Dni Godności. Impreza odbędzie się po raz XVI. - Naszym głównym celem jest zwrócenie uwagi na osoby niepełnosprawne - mówi Dagmara Janas prezes stowarzyszenia na rzecz osób niepełnosprawnych RAZEM, które jest organizatorem wydarzenia:

Ważne jest, aby właśnie takie wydarzenia były organizowane, bo dla osób niepełnosprawnych tego potrzebują, czyli wsparcia nas wszystkich. Warto, abyśmy się na nich otworzyli, docenili ich ciężką pracę. Dla nich to ogromna pomoc, bo dzięki takim wydarzeniom oni otwierają się na nas, przełamują swoje bariery.

Radomskie Dni Godności odbędą się 7 i 8 czerwca na radomskim rynku. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Afromental. Ambasadorami tegorocznych Dni Godności są Paweł Binkiewicz, Katarzyna Pakosińska i Rafał Brzozowski.

Źródło: Będzie pokaz mody i występy artystyczne. Przed nami radomskie Dni Godności osób niepełnosprawnych