To już ostatnie chwile by zagłosować w Plebiscycie Perły Mazowsza

i

Autor: FB/ Konkurs Perły Mazowsza

Coraz bliżej finał Plebiscytu Perły Mazowsza

2023-03-14 8:13

Tylko do 16 marca można oddać głos na kandydatów w plebiscycie Perły Mazowsza. Głosować można na perłę przedsiębiorczości, kultury oraz sportu i turystyki. Wielki finał już 30 marca.

Ponad 15 tysięcy oddanych głosów w plebiscycie Perły Mazowsza. Głosować można na perłę przedsiębiorczości, kultury oraz sportu i turystyki. - Spośród ponad 150 zgłoszonych kandydatur kapituła wybrała te, które będą walczyć o statuetkę w konkursie - mów Agata Porębska, koordynator plebiscytu:

W sumie podmiotów, które biorą udział w głosowaniu jest 76. Według nas to duża ilość kandydatów. Plebiscyt kończy się wielką galą finałową już 30 marca, gdzie poznamy zwycięzców w trzech kategoriach.

 Aktualnie panuje przed wyborcza cisza, co oznacza, że podczas finałowej gali poznamy ostateczną ilość oddanych głosów w plebiscycie. - Do 16 marca można jeszcze głosować na swoich kandydatów - dodaje Porębska:

Głosować można w dwóch miejscach, albo na wizytówce konkursowej na naszej stronie www.perlymazowsza.pl, albo na facebooku pod jego zdjęciem profilowym. Głosowanie tutaj polega na polubieniu postów.

Plebiscyt Perły Mazowsza odbywa się już po raz 7. Radio VOX FM objęło patronat medialny nad wydarzeniem.