Jak będzie wyglądać nauka w PSP nr 29?

2021-04-22 13:45 Karol Pakosz
PSP nr 29 w Radomiu
Autor: Google (zdjęcie z 2013r.)

Do naszej redakcji zgłosili się rodzice, którym nie spodobała się otrzymana informacja w systemie Librus na temat nauki hybrydowej, z kolei dyrekcja tłumaczy jak będzie ona wyglądać.

Jak będzie wyglądać nauka w PSP nr 29 od przyszłego tygodnia? Do naszej redakcji zgłosili się rodzice uczniów, którzy twierdzą że w planach szkoły jest nauka hybrydowa tylko dla klas integracyjnych. Informacja miałaby wynikać z wiadomości przesłanej przez Librus. Taka sytuacja nie spodobała się między innymi pani Martynie, matce jednego z trzecioklasistów:

Przede wszystkim dzieciaki potrzebują powrotu do szkoły, bo to czy mamy opiekę nad dziećmi to nie oszukujmy się, ktoś już przez tyle miesięcy ją sobie zorganizował, natomiast chodzi w tej chwili o dobro dzieci.

Jak mówi dyrektor placówki Maria Skurkiewicz, mogło dojść do złej interpretacji informacji, ponieważ dotyczyła ona tylko pierwszego tygodnia nauki, a hybrydowo będą uczyć się wszystkie klasy naprzemiennie:

Decyzja nasza o tym żeby klasy integracyjne stacjonarnie uczyły się od poniedziałku, wynika z tego że są tam dzieci o specjalnych potrzebach. Oczywiście oprócz tych klas integracyjnych powracają też klasy ogólnodostępne, z tym że z taką przemiennością co tydzień.

Przypomnijmy, decyzją Ministra Zdrowia, klasy 1-3 szkół podstawowych będą mogły od najbliższego poniedziałku przejść na nauczanie hybrydowe.

Sonda
Czy biegasz podczas epidemii koronawirusa?
Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19
Źródło: Jak będzie wyglądać nauka w PSP nr 29?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany