Kim naprawdę jest Putin?

i

Autor: FB/ Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu

Kim naprawdę jest Putin? Na to pytanie odpowie w Miejskiej Bibliotece Publicznej Krystyna Kurczab - Redlich

2022-04-22 10:10

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie wokół dwóch książek dotyczących Rosji i jej prezydenta Władimira Putina. Jedna z nich to "Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina" oraz "Ani żadnej wyspy. Rozmowy o Rosji i Ukrainie.

Rosja, Ukraina, kim jest Włodymir Putin? Czy ma związki z państwem islamskim? Z jakiego powodu rozpoczął wojnę w Ukrainie? Na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź podczas spotkania autorskiego Krystyny Kurczab Redlich oraz Piotra Brycza. - Spotkanie będzie krążyć wokół dwóch książek dotyczących Rosji i Putina - mówi Agnieszka Toruń z działu promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.

Spotkanie będzie krążyć wokół dwóch niezwykle aktualnych tematów - Rosji i Ukrainy. Podczas tego spotkania Krystyna Kurczab - Redlich autorka książki "Wowa, Wołodia, Włodimir. Tajemnice Rosji Putina" oraz znawczyni problematyki rosyjskiej ujawni nieznane na ogół fakty z życia prezydenta Rosji. Naszym gościem będzie również Piotr Brysacz, współautor książki "Ani żadnej wyspy. Rozmowy o Rosji i Ukrainie.

Spotkanie autorskie już 26 kwietnia o godzinie 17 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu przy ulicy Piłsudskiego 12. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Szczegóły dostępne na stronie radomskiej książnicy.