HydroTruck

Autor: FB, HydroTruck Radom

Koszykówka: Sensacja pod złotym sufitem. Hydrotruck pokonuje Mistrza Polski

2021-11-22 10:26

W meczu 12 kolejki koszykarskiej Energa Basket Ligi Hydrotruck Radom wygrał przed własną publicznością ze Stalą Ostrów Wielkopolski. Mecz zakończył się wynikiem 83:78.

Przez prawie całą pierwszą kwartę to radomianie prowadzili grę. Ta część meczu zakończyła się wynikiem 26:20. O 6 punktów więcej mieli również w 3 kwarcie gdzie Stal zdobyła 14 a Hydrotruck 20 puntów. Goście próbowali gonić radomin w czwartej kwarcie i prawie im się to udało pod koniec meczy było 78:81. Jednak ostatecznie to gospodarze cieszyli się z pierwszego w tym sezonie zwycięstwa przed własną publicznością.

Zagraliśmy bardzo intensywny i dobry mecz. Oczywiście było ciężko, bo graliśmy z najlepsza drużyną w tej lidze. Teraz mamy dwa dni przerwy, a później wracamy do ciężkiej pracy - mówił po meczu Mihalino Uvalin trener Hydrotrucku

O kolejne zwycięstwo Hydrotruck Radom zagra na wyjeździe z Astorią Bydgoszcz.

Sonda
Oglądasz Fame MMA?
Źródło: Koszykówka: Sensacja pod złotym sufitem. Hydrotruck pokonuje Mistrza Polski