Autobus CM Radom

i

Autor: źródło: MZDiK.pl

Miasto powtarza schemat z ubiegłych lat. Będą zamknięte ulice!

2021-10-27 14:48

Miasto wprowadza zmiany w komunikacji miejskiej - takie same, jak przed laty. To w związku ze Świętem Zmarłych. Zamkniętych dla ruchu będzie - jak co roku - kilka ulic wokół cmentarzy.

Pozamykane ulice i darmowa jazda autobusem. Miasto wprowadza - jak co roku - zmiany w Święto Zmarłych. Pierwsze rewolucje na ulicach będą od soboty, 30 października - niekoniecznie przyjemne dla kierowców.

Ulica Limanowskiego będzie zamknięta na odcinku pomiędzy ulicami Maratońską oraz Tytoniową. Na odcinku ulicy Tytoniowej od Limanowskiego do Blaszanej będzie wprowadzony zakaz zatrzymywania się - powiedział Dawid Puton, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji. - Apelujemy też do kierowców prywatnych pojazdów, by nie jechali przez Józefów do trasy nr 735, bo będą zawracani tam przez policję. Funkcjonariusze będą wpuszczać na ulice Mieszka I i Aleksandrowicza wyłącznie autobusy miejskie lub inne uprzywilejowane pojazdy.

Będą także zmiany w komunikacji miejskiej.

Autobusy linii 4, 12 i 13, a także kilku innych linii będą jeździły częściej niż zazwyczaj. Zostaną też uruchomione dodatkowe linie: C4, C9, C15, C21, CM oraz Z21 - dodaje Puton.

Przypominamy, że tak jak co roku komunikacja miejska w poniedziałek, 1 listopada będzie bezpłatna.

Źródło: Miasto powtarza schemat z ubiegłych lat. Będą zamknięte ulice!