Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr z nowym logiem, a wkrótce i stroną

2022-01-10 11:58 Karol Pakosz
Nowe logo Miejskiego Ośrodka Kultury Amfiteatr w Radomiu
Autor: Karol Pakosz

Od nowego roku, placówka wprowadza zmiany w swojej identyfikacji wizualnej.

Z nowym rokiem chcą lepiej docierać do mieszkańców. Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr wprowadza zmiany w swojej identyfikacji wizualnej. Obecnie placówka ma już nowe logo, a wkrótce pojawi się też odświeżona strona internetowa. Jak powiedział nam Patryk Wikaliński z Amfiteatru, logo zostało uproszczone, przez co wpisuje się w modę na minimalizm:

Nowe logo znacząco pokazuje kolorystykę, tak jakby barwy całego Amfiteatru, ponieważ jest bardzo plastyczny i  urozmaicony. Może on chociażby przyjmować różne odcienie, kolory. Można również dowolnie go modyfikować.

Logo już jest wykorzystywane przez placówkę i można je zobaczyć m.in. na budynku Amfiteatru przy ul. Daszyńskiego 5 czy w social mediach. Z kolei na stronę będziemy musieli jeszcze chwilę zaczekać, ponieważ cały czas trwają nad nią pracę. Mieliśmy okazje zobaczyć ją przed premierą. Strona wygląda bardzo minimalistycznie i bardzo przejrzyście, wpisując się przy tym w nowy logotyp Amfiteatru.

Chcieliśmy stworzyć serwis internetowy, który zawierałby taką "paczkę": aktualności wydarzeń, wszystkiego co związane z edukacją kulturalną na ul. Daszyńskiego, z projektami i multimediami. Strona pokaże to co robimy w sposób czytelny i minimalistyczny. - Powiedział nam Patryk Wikaliński.

Odświeżona strona internetowa będzie miała swoją premierę jeszcze w tym miesiącu.

Sonda
Czy lubisz chodzić do teatru?
Źródło: Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr z nowym logiem, a wkrótce i stroną
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany